KEŞKE HERKES ONUN KADAR MASUM DÜŞÜNSE!

Şimdi ise içinizi ısıtacak bir haber ile karşınızdayız. Zonguldak’ta yaşanan olayda küçük çocuk paten kayıyordu ve ardından yere düştü. Bunun üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri ve polis memurları çocuğu ambulansa bindirmeye çalıştı. Ama çocuk; polis amca biraz daha bekleyelim annem beni görmezse çok kızar” dedi.

Olay, ilçeye bağlı Orhanlar Mahallesi İstikbal Caddesi’nde meydana geldi. Paten sürerek, Bozahane mevkisine giden Cafer Can Gezer, dengesini kaybetmesi sonucu yere düşerek, yaralandı. Gezer’in yardımına koşan çevredekiler, sağlık ekiplerine haber verdi. İhbarla olay yerine gelen sağlık ve polis ekipleri, ağlamaya başlayan Gezer’i sakinleştirmeye çalıştı.

DHA’nın haberine göre, polis memuru Yakup İkiz, Cafer Can Gezer’e öperek, destek olmaya çalışırken, bir yandan da ambulansa bindirmek üzere ayağa kaldırdı. Bu sırada annesinin geleceğini öğrenen ve ambulansa binmek istemeyen Gezer, “Polis amca ne olur, annemi bekleyelim. Bana çok kızar. Sen arabanla ambulansın önünü kes, ne olur” diyerek, gözyaşı döktü.

Kısa sürede ikna edilen Gezer, sağlık görevlilerince ambulansla özel hastaneye kaldırılarak, tedaviye alındı. Cafer Can Gezer’in vücudunda ezikler meydana geldiği, sağlık durumunun ise iyi olduğu öğrenildi.

patenle-yere-dusen-cocuk

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir